Boulangerie

Franču stila kafejnīca, ceptuve un gurmānu gardumu veikals, kas ar kvalitāti iemantojusi popularitāti un atzinību. Brīnišķīgas arhitektūras nams ar gaišu, māksliniecisku interjeru. Vasarā pat ar maģisku jumta dārzu. Boulangerie gardumus kā īpašu dārgumu no Liepājas ved līdzi pilsētas viesi. Runā, ka šī vieta ir kā obligātais apmeklējums kultūras dzīves kartē. Savulaik Francijas vēstnieks Latvijā atzinis, ka Liepājā atradis tādus kruasānus, ko meklējis gadiem, uzturoties Latvijā.

I - VI
VII
09:00-19:00
10:00-18:00

Kuršu iela 2, Liepāja

Bez rezervācijām

Cafe Antikvariāts

BOULANGERIE saimnieku Mikus un Ievas Fominu izveidotais Cafe Antikvariāts, kas Liepājā atvērts 2015. gada decembrī kā vinotēka, neliels restorāns un austeru bārs, gardēžu kartē iezīmējas kā nozīmīga pieturvieta. Pārsteidzoša, ar lielisku atmosfēru, kas atrodas Liepājas "gājēju ielā", vēsturiskā jūgendstila mājā. Šai vietai precīzi atbilst apzīmējums, ka labākie ēdieni nāk no mazām virtuvēm. Iespējams, Cafe Antikvariāts unikalitāte raksturojas saimnieku personības un pieredzes attieksmē. Noteicošais ir kvalitāte un uzmanība pret detaļām, kur visam ir nozīme - apkalpošanā, ēdienā un vīna izvēlē.

Tirgoņu iela 22, Liepāja

Tikai ar rezervācijām: 26986336Saldējums Liepāja

Īsts un ļoti garšīgs saldējums, ko gatavojam paši! Tikai dabīgas izejvielas! Nekādu stabilizatoru, bez aromatizētājiem, bez krāsvielām, bez visiem E!

Atvērts vasarā no jūnija līdz septembrim.

Tirgoņu iela 22, LiepājaPirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.